פרויקט חוף התכלת בהרצליה

פרויקט חוף התכלת בהרצליה הינו פרויקט של 2,200 דונם הממוקם בין המרינה בהרצליה לבין בית מלון מנדרין. קרקע זו הנה אחת מעתודות הבניה האחרונות הנמצאות בסמוך לחוף הים ולכן מוערכת במילארדי שקלים.

הביקוש לקרקעות באזור המרכז נמצא בשיאו, ועמו גם המחירים שעולים ללא סוף בעשרות אחוזים. חברת שבירולנד היא מבין הבודדות שעדיין מציעות קרקעות למשקיעים באזור המרכז, אך השוס הוא שהפעם מדובר על קרקע הנמצאת  בפריים לוקיישן – חוף התכלת השוכן בין הרצליה לתל אביב. מדובר בהזדמנות להשקעה רווחית שעוד לא הייתה!

בין המרינה בהרצליה לבין מלון מנדרין בתל אביב, שוכנת עתודת קרקע המשתרעת על פני 2,200 דונם, המיועדת לבנייה רוויה ומסחר, ונמצאת בשלבים מתקדמים. התוכנית אושרה לאחרונה, כך שלא פלא שנותרו יחידות קרקע אחרונות במיקומים הכי טובים. לדברי מאיר צ'צ'קס הבעלים של חברת שבירולנד המשווקת קרקעות בחוף התכלת; "מדובר בעתודת קרקע האחרונה בהחלט באזור הפריים לוקיישן, כזאת שסביר להניח שלא נראה עוד, הן מבחינת הקרבה לחוף הים והן מבחינת התקדמות האישורים, כך שזה הזמן להשקעה הרווחית בהיסטוריה". 

השקעה בטוחה ומאושרת ע"י הועדה המקומית

תוכנית חוף התכלת מהווה הזדמנות חד פעמית למשקיעים, וממוקמת בסמוך לחופיה הצפוניים של תל אביב לבין העיר הרצליה. התוכנית אושרה בחודש שעבר ב- 28.11.20, לאחר שקיבלה את אישור הועדה המחוזית, ונראה שכלום לא יעצור אותה. כיום נותרו יחידות במיקומים הטובים ביותר במתחם, כך שבהחלט ההשקעה מגלמת פוטנציאל לרווח גבוה עם אופק לעליית מחירים ממש בקרוב.

תנופת בנייה בפריים לוקיישן 

תל אביב ושכנתה הרצליה נהנות בשנים האחרונות מתנופת בנייה, במיוחד בסמוך לחופי הים המהווים איכות חיים בלתי מתפשרת. אנו רואים יותר ויותר פיתוח של תוכניות מתאר אזוריות, שהימצאותן מהווה פוטנציאל להשבחת פני העיר והמסחר. כל אלה מסבירים גם את התערבות העירייה שבאופן טבעי שואפת לפתח את העיר, כאשר תוכניות אלה נמצאות למעלה בסדר העדיפויות שלה. עתודת הקרקע בחוף התכלת מתפרשת על פני 2,200 דונם, וטומנת בחובה הזדמנות כלכלית חסרת תקדים.

תוכנית עוצמתית נרקמת למרגלות חוף הים

כדי להבין את פוטנציאל הקרקע, מאיר צ'צ'קס מסביר; "על פי תוכנית חוף התכלת, במקום צפויים להשתלב שטחי מסחר לצד בנייה רוויה, כ- 10,000 יחידות דיור, כ- 250,000 מ"ר יוקדשו לשטחי תעסוקה, תעשייה ומסחר, ובמרחק של 300 מטר מהים צפויים לקום גם חמישה בתי מלון חדשים שיהוו אטרקציה תיירותית". אין ספק שמדובר ביעד לוהט, כך שמי שיכנס היום יוכל ליהנות מהשקעה בפריים לוקיישן שהולכת לעלות בעשרות אחוזים. 

מעוניינים לקבל מידע נוסף על פרוייקט חוף התכלת בהרצליה?
השאירו פרטים

קרקע המוערכת במיליארדי שקלים

עתודת הקרקע חוף התכלת תהפוך להיות לוקיישן הממשיך את חופיה התוססים של תל אביב, עם האיזון היוקרתי-עסקי של הרצליה, מה שיהפוך אותה לתוססת ומבוקשת במיוחד. גם מבחינת תחבורה ציבורית, מדובר על עורקי תחבורה מרכזיים וחשובים, עם מיקום הנחשב לאטרקטיבי במיוחד. על פי התכנון, תעבור רכבת בסמוך לפרויקט, מה שיגביר את הביקוש שלה בבוא היום, בעיקר לשטחים המסחריים שיהפכו באופן טבעי למשרדי יוקרה המשקיפים אל הים. קרקע זו הנה אחת מעתודות הבנייה האחרונות השוכנות סמוך לחוף הים בפריים לוקיישן, ועל כן ערכה מוערך על פי מומחי נדל"ן במיליארדי שקלים.

בעידן שבו הריבית על ההשקעות בבנק אפסית, נראה כי ההשקעה הבטוחה ביותר מסתתרת דווקא בקרקעות, וודאי כאשר מדובר על מיקום הכי נחשק, קרקע שכבר עברה את אישור הועדה ותוכנית יוקרתית המשלבת מגורים, מסחר, פנאי ומלונאות. 

לעשות עסקים עם אנשים

חברת 'שבירולנד' המציעה כיום עתודות קרקע אחרונות במתחם חוף התכלת, מאמינה שעסקים עושים עם אנשים, ועל כן פועלת החברה בשקיפות מלאה מעל שני עשורים בעשרות פרויקטים רווחיים שיסתיימו בהצלחה. החברה אינה מתעסקת כלל עם קרקעות חקלאיות, אלא רק עם קרקעות באזורי ביקוש המגולמות בהן פוטנציאל ואופק לעליית מחירים. מטרת החברה לעצב את המרקם העירוני במרכזי ביקוש בולטים בארץ, תוך בחירת הקרקעות הרווחיות והנחשקות למשקיעים, בהן משולבים שטחי מסחר, מגורים ופנאי.

"כדי להבטיח למשקיעים את המחיר הטוב ביותר, אנחנו כחברה רוכשים את הקרקעות, ולכן המשקיעים רוכשים קרקע מיד ראשונה – ללא פערי תיווך, ומקבלים את המחיר הנמוך ביותר בשוק. כדי לספק שקיפות מלאה למשקיעים, אנחנו מצרפים לכל עסקה דו"ח שמאי, ויותר מכך, המשקיע משלם פחות מהמחיר מהופיע בדו"ח המצורף", מסכם צ'צ'קס. 

ההשקעה בפרויקט החל מ-1,150,000 ₪

מעוניינים לקבל מידע נוסף על פרוייקט חוף התכלת בהרצליה?
השאירו פרטים

מאמרים נוספים

מגורים במתחם ה 1000 בראשל"צ

הכירו את מתחם ה1000 החדש בראשון לציון! מתחם ה1000 הוא מטרופולין חדשני הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב ומשלב מגורים, עסקים ופנאי.
המטרופולין צפוי לאכלס למעלה מ22 אלף תושבים לצד מתחמי העסקים.

בעקבות הקורונה- ירידות חדות בבורסה, המשקיעים ממהרים להשקיע בנדל"ן אשר נשאר יציב וממשיך לעלות

נגיף הקורונה הביא עימו בהלה עולמית וישראלים רבים חוששים מירידות הבורסה החדות המורגשות בתקופה זו. בעקבות הירידות שורר מתח רב בקרב המשקיעים בנוגע להמשך המסחר וככל שחולפים הימים הירידות חדות יותר, המצב יוצר אי וודאות כלכלית ואין צפי לגבי העתיד.
המשקיעים מחפשים ניבויים ותשובות אך אף אחד לא יודע מה צופן העתיד מבחינת הכלכלה הגלובלית ומתוך כך גם הכלכלה בישראל.

כדאי שתכירו את פרויקט המגורים בחדרה שיאפשר לכם לרכוש זכות לדירת 115 מ"ר ליד הים במחיר של 415,000 ₪!

יש שיגידו שלא הרבה השתנה בשנים האחרונות בתחום הנדל"ן,
אך לאט לאט רואים שינויים מבורכים, כמו פרויקט "רובע הים" שפותח חלון הזדמנויות ייחודי בשוק ומאפשר לאנשים שרוצים לרכוש דירה לים הים, לעשות זאת ובמחיר שפוי.
חלון ההזדמנויות שנפתח מושך אליו כמובן גם את המשקיעים שמבינים את פוטנציאל ההשקעה
המאפשר לרכוש זכות לדירה ליד הים במיקום הנחשב ל-פריים לוקיישן ובמחירים שעד היום היו רק בגדר פנטזיה בישראל!

פרוייקט היוקרה שדה דב

מציאת שטחים חדשים באיזור המרכז ובתל אביב בפרט לשם מגורים או תעסוקה היא משימה לא פשוטה. רבים מאיתנו היו מעוניינים לגור/לעבוד במקום שוקק חיים ובקרבה

מתחם ה 1000 בראשון לציון

מטרופולין עסקים הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב – מעל 1,000 דונם של מתחם עסקים מתקדם.
הבנייה יצאה לדרך- העוברים והשבים באיזור יכולים לראות את כלי העבודה בפעולה!
הזדמנות למשקיעים להרוויח תשואה שנתית של 12% על השקעה החל מ-150,000 ש"ח