בעקבות הקורונה- ירידות חדות בבורסה, המשקיעים ממהרים להשקיע בנדל"ן אשר נשאר יציב וממשיך לעלות

נגיף הקורונה הביא עימו בהלה עולמית וישראלים רבים חוששים מירידות הבורסה החדות המורגשות בתקופה זו. בעקבות הירידות שורר מתח רב בקרב המשקיעים בנוגע להמשך המסחר וככל שחולפים הימים הירידות חדות יותר, המצב יוצר אי וודאות כלכלית ואין צפי לגבי העתיד. המשקיעים מחפשים ניבויים ותשובות אך אף אחד לא יודע מה צופן העתיד מבחינת הכלכלה הגלובלית ומתוך כך גם הכלכלה בישראל.

המשקיעים אשר מבולבלים ולא יודעים מה כדאי לעשות בכספי ההשקעה שלהם- יש שבוחרים להשאירם ולקוות לטוב ורבים אחרים בוחרים למשוך את כספם משוק ההון לאחר הפסדים משמעותים.
אותם אנשים מחפשים אחר השקעות מניבות אחרות שכן אין עניין בהכנסת הכסף שהוצא לעו"ש כיוון שהוא לא יניב עבורם רווחים והתשואה תהייה אפסית.

אפשרות השקעה מניבה וטובה לתקופה זו היא השקעה בקרקעות אשר נשארות יציבות ואף עולות  ולכן ישראלים רבים עורכים חיפושים אחר השקעות נדל"ן משתלמות.
בעולם הנדל"ן התגובות איטיות יותר והשקעות נדל"ן נחשבות לבטוחות ומייצרות שקט נפשי ללא עליות וירידות חדות כמו הבורסה -בעיקר בתקופה כמו זו, לכן דווקא בצל הקורונה, משקיעים רבים מסיטים את כספם מהשקעות במניות, קרנות השתלמות וקופות גמל לטובת השקעה בטוחה כדוגמת השקעה בפרויקט במתחם ה 1000 בראשון לציון.

השקעת הנדל"ן המשתלמת ביותר כעת היא השקעה במתחם ה1,000 בראשון לציון.
מדובר על השקעה נכונה בתזמון הכי נכון.
התוכנית אושרה והבנייה החלה – הזדמנות למשקיעים להרוויח תשואה שנתית של 12% על השקעה החל מ-135,000 ש"ח במתחם המשרדים.
והשקעה של 590,000 במתחם המגורים אשר קרוב לחוף הים של ראשון לציון וממגנט אליו משקיעים רבים.

כיוון שיחידת הקרקע מאושרת לבנייה ואינה צריכה לעבור שינוי ייעוד, ההשקעה תניב למשקיעים תשואה משמעותית בזמן קצר.
מתחם ה 1,000 הוא מטרופולין עסקים הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב, מדובר על מעל 1,000 דונם של מתחם עסקים מתקדם המשלב עסקים ומגורים ביחד עם מקורות אנרגיה אקולוגים ופתרונות תחבורה עתידניים.

נוסף על כך, מיקום הפרויקט אסטרטגי ומהווה יתרון משמעותי- בקרבה לעורקי תחבורה ראשיים, קרבה לים, למקומות בילוי ולרכבת ישראל.
היתרון הגדול ביותר של הפרויקט הוא שעיריית ראשון לציון מקדמת את מתחם ה 1,000- ללא חסמים בירוקרטיים.
העירייה מקדמת את התוכנית כחלק מרצון להגדיל את שטחי התעסוקה ולהעביר לאיזור חברות מהגדולות במשק למשרדים בשטח החדש ואכן חברות גדולות כבר השקיעו במתחם.

מאמרים נוספים

מגורים במתחם ה 1000 בראשל"צ

הכירו את מתחם ה1000 החדש בראשון לציון! מתחם ה1000 הוא מטרופולין חדשני הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב ומשלב מגורים, עסקים ופנאי.
המטרופולין צפוי לאכלס למעלה מ22 אלף תושבים לצד מתחמי העסקים.

כדאי שתכירו את פרויקט המגורים בחדרה שיאפשר לכם לרכוש זכות לדירת 115 מ"ר ליד הים במחיר של 415,000 ₪!

יש שיגידו שלא הרבה השתנה בשנים האחרונות בתחום הנדל"ן,
אך לאט לאט רואים שינויים מבורכים, כמו פרויקט "רובע הים" שפותח חלון הזדמנויות ייחודי בשוק ומאפשר לאנשים שרוצים לרכוש דירה לים הים, לעשות זאת ובמחיר שפוי.
חלון ההזדמנויות שנפתח מושך אליו כמובן גם את המשקיעים שמבינים את פוטנציאל ההשקעה
המאפשר לרכוש זכות לדירה ליד הים במיקום הנחשב ל-פריים לוקיישן ובמחירים שעד היום היו רק בגדר פנטזיה בישראל!

פרוייקט היוקרה שדה דב

מציאת שטחים חדשים באיזור המרכז ובתל אביב בפרט לשם מגורים או תעסוקה היא משימה לא פשוטה. רבים מאיתנו היו מעוניינים לגור/לעבוד במקום שוקק חיים ובקרבה

מתחם ה 1000 בראשון לציון

מטרופולין עסקים הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב – מעל 1,000 דונם של מתחם עסקים מתקדם.
הבנייה יצאה לדרך- העוברים והשבים באיזור יכולים לראות את כלי העבודה בפעולה!
הזדמנות למשקיעים להרוויח תשואה שנתית של 12% על השקעה החל מ-150,000 ש"ח

פרויקט חוף התכלת בהרצליה-lp

פרויקט חוף התכלת בהרצליה הינו פרויקט של 2,200 דונם הממוקם בין המרינה בהרצליה לבין בית מלון מנדרין. קרקע זו הנה אחת מעתודות הבניה האחרונות הנמצאות בסמוך לחוף הים ולכן מוערכת במילארדי שקלים.