מגורים במתחם ה 1000 בראשל"צ

הכירו את מתחם ה1000 החדש בראשון לציון! מתחם ה1000 הוא מטרופולין חדשני הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב ומשלב מגורים, עסקים ופנאי. המטרופולין צפוי לאכלס למעלה מ22 אלף תושבים לצד מתחמי העסקים.

הייחודיות במתחם הוא השילוב בין עסקים, מגורים ופנאי במתחם אחד נגיש במיוחד ובעל מיקום אסטרטגי המהווה מוקד חיים מרכזי ונעים עבור הגרים בו ויספק איכות חיים גבוהה.
תושבים בעיר ובמתחם יוכלו למצוא מקומות עבודה רבים בתוך המתחם ולא יצטרכו לצאת מהעיר כך לא יצטרכו לבזבז זמן רב ברכב ובפקקים.
מחיר התחלתי להשקעות ביחידות למגורים במתחם 590,000 ₪.

מה בתוכנית?
הרחובות במתחם ה 1000 יהיו הומי אדם כמעט בכל שעות היממה- הן בעקבות תנועה ערה בשעות היום באיזור העסקים, הן בעקבות הדיירים המתגוררים במתחם והן במתחמי הפנאי שיביאו את התושבים ואנשים מבחוץ לבתי הקפה והמסעדות במתחם.
הרחובות לא יהיו שוממים ואוכלוסיה משתנה ומגוונת תמלא את המתחם בכל שלב ביום.
המתחם בנוי תוך שימת דגש על תמהיל דירות מגוון – בשונה משאר שכונות מערב העיר, שמאכלסות בעיקר משפחות, השכונה אמורה לכלול גם מעונות סטודנטים, לא מעט דירות קטנות (3 חדרים) לזוגות צעירים ומבוגרים, ודיור מוגן לקשישים. גם הגיוון הגילאי אמור לתרום לכך שרחובות השכונה יהיו פעילים לאורך כל שעות היום.

מידע נוסף אודות הפרויקט, מלאו פרטים

יתרונות הפרויקט
מתחם ה1000 נמצא במיקום אסטרטגי ביותר המהווה יתרון גדול מאוד לפרויקט!
המתחם נמצא בקרבה לים, סמוך לצירי תנועה ראשיים בראשון לציון ותחבורה ציבורית וכמובן גם למגיעים מערים אחרות יש גישה מצוינת למתחם.
המתחם נמצא בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים ביניהם תחנת רכבת משה דיין, בקרבה לכביש 4, לנתיבי איילון ולכביש 431 וכן בסמיכות לקווי רכבת קלה עתידיים.
יתרון נוסף למתחם הוא השילוב בין מגורים לעסקים, אנשים יוכלו לגור בסמיכות למקומות העבודה שלהם ויוכלו לוותר על השימוש ברכבים ויחסכו זמן יקר של פקקים.
בנוסף, העירוב יביא לתחושת ביטחון אישי למתגוררים במתחם כיוון שהרחובות יהיו בתנועה ברוב שעות היממה.

מידע נוסף אודות הפרויקט, מלאו פרטים

מאמרים נוספים

בעקבות הקורונה- ירידות חדות בבורסה, המשקיעים ממהרים להשקיע בנדל"ן אשר נשאר יציב וממשיך לעלות

נגיף הקורונה הביא עימו בהלה עולמית וישראלים רבים חוששים מירידות הבורסה החדות המורגשות בתקופה זו. בעקבות הירידות שורר מתח רב בקרב המשקיעים בנוגע להמשך המסחר וככל שחולפים הימים הירידות חדות יותר, המצב יוצר אי וודאות כלכלית ואין צפי לגבי העתיד.
המשקיעים מחפשים ניבויים ותשובות אך אף אחד לא יודע מה צופן העתיד מבחינת הכלכלה הגלובלית ומתוך כך גם הכלכלה בישראל.

כדאי שתכירו את פרויקט המגורים בחדרה שיאפשר לכם לרכוש זכות לדירת 115 מ"ר ליד הים במחיר של 415,000 ₪!

יש שיגידו שלא הרבה השתנה בשנים האחרונות בתחום הנדל"ן,
אך לאט לאט רואים שינויים מבורכים, כמו פרויקט "רובע הים" שפותח חלון הזדמנויות ייחודי בשוק ומאפשר לאנשים שרוצים לרכוש דירה לים הים, לעשות זאת ובמחיר שפוי.
חלון ההזדמנויות שנפתח מושך אליו כמובן גם את המשקיעים שמבינים את פוטנציאל ההשקעה
המאפשר לרכוש זכות לדירה ליד הים במיקום הנחשב ל-פריים לוקיישן ובמחירים שעד היום היו רק בגדר פנטזיה בישראל!

פרוייקט היוקרה שדה דב

מציאת שטחים חדשים באיזור המרכז ובתל אביב בפרט לשם מגורים או תעסוקה היא משימה לא פשוטה. רבים מאיתנו היו מעוניינים לגור/לעבוד במקום שוקק חיים ובקרבה

מתחם ה 1000 בראשון לציון

מטרופולין עסקים הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב – מעל 1,000 דונם של מתחם עסקים מתקדם.
הבנייה יצאה לדרך- העוברים והשבים באיזור יכולים לראות את כלי העבודה בפעולה!
הזדמנות למשקיעים להרוויח תשואה שנתית של 12% על השקעה החל מ-150,000 ש"ח

פרויקט חוף התכלת בהרצליה-lp

פרויקט חוף התכלת בהרצליה הינו פרויקט של 2,200 דונם הממוקם בין המרינה בהרצליה לבין בית מלון מנדרין. קרקע זו הנה אחת מעתודות הבניה האחרונות הנמצאות בסמוך לחוף הים ולכן מוערכת במילארדי שקלים.