מתחם ה 1000 בראשון לציון – מתחם המשרדים של גוש דן

שבירו שובר את השוק: זכות למשרדי יוקרה במתחם ה-1,000 לבעלי הון עצמי של 135,000 ש"ח

חשבת להשקיע, אבל בכאלו ימים לא ברור מהי הבחירה המשתלמת ביותר: קשה לחזות את מה שיקרה בבורסה, הבנקים מציעים ריביות מאכזבות ולא תמיד ברור מה הבחירה הטובה ביותר שתגרום לכסף שלך "לעבוד עבורך".

מביני עניין בארץ ובעולם כבר יודעים: זה הזמן להשקיע בנדל"ן; הבכירים בשוק הנדל"ן צפו בהשתאות במשבר הקורונה ועקבו אחרי התנודות בשוק. בעוד שבתחילת המשבר רבים דיווחו על "קיפאון", מאז העצירה באביב 2020, אפשר לומר שגרף ההשקעות בנדל"ן רק הולך ומטפס.

זה הזמן להשקיע – לפני שחיסון הקורונה מגיע וההזדמנות חולפת
המנהל הרפואי של מודרנה הודיע לאחרונה שעד סוף 2020 החיסון יתחיל להיות זמין לציבור, המשמעות: השוק הולך להתאושש והמחירים רק ילכו ויעלו ככל שהזמן יחלוף. אז נכון, בינתיים יש שלל מגבלות, אבל משקיעים חכמים יודעים שבתקופות של חוסר וודאות אפשר לעשות השקעות שיוצרות מקסימום תשואה. אז אם כבר הבנת שמדובר בהזדמנות של פעם בחיים, רק נותר למצוא את הפרויקט הנכון להשקיע בו, כזה שיעניק מקסימום תשואה ואפשר להתאים לתקציב שלך.

הכוכב העולה באיזור המרכז: הכירו את מתחם ה-1,000 בראשון לציון
אם חלפת לאחרונה באיזור ראשל"צ ייתכן שראית כלי העבודה בפעולה, שכן פרויקט מתחם ה-1,000 בראשל"צ כבר יצא לדרך. מדובר במתחם שישלב מתחמי עסקים, מסחר, מגורים, מוסדות חינוך גבוהים, תרבות ופנאי ועוד, ובמרכזה של השכונה יוקם פארק ייחודי וגדול.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על משרדים במתחם ה 1000?
השאירו פרטים

מה הופך את המתחם להשקעה אטרקטיבית?

  1. היקף אדיר: המטרופולין החדש צפוי לאכלס כ-100 אלף עובדים ולמעלה מ-22 אלף תושבים!
  2. מעורבות ותמיכה של העירייה: מחצית מעתודות הקרקע במתחם שייכות לעיריית ראשון לציון, והשאר לבעלי קרקע פרטיים. עיריית ראשל"צ מקדמת את מתחם ה-1000 ללא חסמים בירוקרטיים.
  3. מיקום מנצח: לפרויקט מיקום אסטרטגי שסמוך לים, לצירי תנועה ראשיים בראשון לציון ותחבורה ציבורית. המתחם נמצא בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים ביניהם תחנת רכבת משה דיין, בקרבה לכביש 4, לנתיבי איילון ולכביש 431 וכן בסמיכות לקווי רכבת קלה עתידיים.

עם כאלו נתונים, לא מפתיע שמביני עניין כבר עטו על ההזדמנות: קרן Jtlv זכתה במכרז למגרש במתחם המיועד לתעסוקה ומסחר בשטח של כ-12 אלף מ"ר בעלות של כמעט 120 מיליון שקלים, וחברת רוגובין זכתה גם היא במכרז למגרש המיועד לתעסוקה ומסחר בשטח של כ-5,000 מ"ר בכ- 60 מיליון שקלים. מלבד החברות המובילות הללו, הבטיחו במתחם את מקומן גם קבוצות מגדל, הפניקס דיסקונט ופרשקובסקי.

המספרים מדברים
עם תשואה שנתית של 18% על השקעה של החל מ-135,000 ₪, ברור שמדובר בעסקה אטרקטיבית. מה שיפה הוא שמדובר בבחירה מושכלת – שבירו לנד שמובילה בתחום מעל 15 שנים כבר זכתה לחותם האמינות של דן אנד ברדסריט. החברה מנוהלת על ידי אנשי עסקים מובילים הרותמים את ניסיונם וקשריהם ברכישת מגרשים להשקעה בעלי פוטנציאל תשואה גבוה ביותר.

לא כדאי לחכות – הקרקע יכולה להיות שלך בקרוב
כשהתוכניות מאושרות ועבודות הפיתוח הסתיימו.
 בנוסף, חשבו גם על הנוחות שלך ומציעים פריסת תשלומים נוחה.

החודש תוכלו ליהנות ממחירי השקה אטרקטיביים החל מ- 135,000 ₪

מעוניינים לקבל מידע נוסף על משרדים במתחם ה 1000?
השאירו פרטים

מאמרים נוספים

מגורים במתחם ה 1000 בראשל"צ

הכירו את מתחם ה1000 החדש בראשון לציון! מתחם ה1000 הוא מטרופולין חדשני הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב ומשלב מגורים, עסקים ופנאי.
המטרופולין צפוי לאכלס למעלה מ22 אלף תושבים לצד מתחמי העסקים.

בעקבות הקורונה- ירידות חדות בבורסה, המשקיעים ממהרים להשקיע בנדל"ן אשר נשאר יציב וממשיך לעלות

נגיף הקורונה הביא עימו בהלה עולמית וישראלים רבים חוששים מירידות הבורסה החדות המורגשות בתקופה זו. בעקבות הירידות שורר מתח רב בקרב המשקיעים בנוגע להמשך המסחר וככל שחולפים הימים הירידות חדות יותר, המצב יוצר אי וודאות כלכלית ואין צפי לגבי העתיד.
המשקיעים מחפשים ניבויים ותשובות אך אף אחד לא יודע מה צופן העתיד מבחינת הכלכלה הגלובלית ומתוך כך גם הכלכלה בישראל.

כדאי שתכירו את פרויקט המגורים בחדרה שיאפשר לכם לרכוש זכות לדירת 115 מ"ר ליד הים במחיר של 415,000 ₪!

יש שיגידו שלא הרבה השתנה בשנים האחרונות בתחום הנדל"ן,
אך לאט לאט רואים שינויים מבורכים, כמו פרויקט "רובע הים" שפותח חלון הזדמנויות ייחודי בשוק ומאפשר לאנשים שרוצים לרכוש דירה לים הים, לעשות זאת ובמחיר שפוי.
חלון ההזדמנויות שנפתח מושך אליו כמובן גם את המשקיעים שמבינים את פוטנציאל ההשקעה
המאפשר לרכוש זכות לדירה ליד הים במיקום הנחשב ל-פריים לוקיישן ובמחירים שעד היום היו רק בגדר פנטזיה בישראל!

פרוייקט היוקרה שדה דב

מציאת שטחים חדשים באיזור המרכז ובתל אביב בפרט לשם מגורים או תעסוקה היא משימה לא פשוטה. רבים מאיתנו היו מעוניינים לגור/לעבוד במקום שוקק חיים ובקרבה

מתחם ה 1000 בראשון לציון

מטרופולין עסקים הנבנה על עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון ממערב – מעל 1,000 דונם של מתחם עסקים מתקדם.
הבנייה יצאה לדרך- העוברים והשבים באיזור יכולים לראות את כלי העבודה בפעולה!
הזדמנות למשקיעים להרוויח תשואה שנתית של 12% על השקעה החל מ-150,000 ש"ח

פרויקט חוף התכלת בהרצליה-lp

פרויקט חוף התכלת בהרצליה הינו פרויקט של 2,200 דונם הממוקם בין המרינה בהרצליה לבין בית מלון מנדרין. קרקע זו הנה אחת מעתודות הבניה האחרונות הנמצאות בסמוך לחוף הים ולכן מוערכת במילארדי שקלים.