הזדמנות השקעה נדירה ביותר עתודות הקרקע האחרונות של גוש דן

לראשונה מזה עשרות שנים: רובע חדש - בעיר ללא הפסקה.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

P גלילות – הצפון החדש של רמת אביב

משהו גדול קורה בצפון תל אביב… לאחר עשרות שנים של קיפאון, בהן לא היו עתודות קרקע זמינות לבניה, יצר פינויה של חוות הגז בפי גלילות, הזדמנות נדירה

לתנופת בניה חסרת תקדים ולהקמתו של רובע תל אביבי, שיגדיר מחדש את גבולות הגזרה של העיר ללא הפסקה.

הרובע החדש שוכן בצמידות לשכונת רמת אביב ג' וצפוי להוות הלכה למעשה, את המשך פיתוחה העתידי של השכונה. עבור משפחות רבות בישראל שחלמו על מגורים בצפון תל אביב, מדובר בחדשות מסעירות, שכן ברובע אושרו לבניה כ-20,000 יחידות דיור, לצד שטחי מסחר ותעסוקה נרחבים, שיאפשרו לאלפי משפחות מאושרות להגשים את חלומן ולהתגורר בצפון החדש של תל אביב.

תל אביב – הדור הבא

רובע P גלילות מסמן מהפכה חיובית המתרגשת ובאה על תל אביב. אם עד עתה מרכז העיר היווה את הלב הפועם של העיר הלבנה, שהכתיב את קצב וסגנון החיים התל אביבי, הרי שהרובע החדש, יציע פרשנות ייחודית משלו לחיים בעיר.

הרובע מתוכנן מ-א' ועד ת' על מנת לספק לתושביו סגנון חיים מאוזן היטב, המשלב בחכמה אורבניות תוססת עם שלווה טבעית ו-well being , שילוב השואב השראה מרובעים מובילים בעולם דוגמת: MIDTOWN בניו יורק, PLATZ POTSDAMER בברלין, DOCKLANDS בלונדון, BARCELONETA LA בברצלונה ו-LA  DÉFENSE בפריס. עם כאלה נתונים ומקורות השראה, אין ספק שרובעP  גלילות מכוון גבוה…

P איזה לוקיישן…

מבט מהיר ממעוף הציפור, מגלה שרובע מוקף בשכנים מרשימים – מצד אחד רמת אביב ג', ומן הצד שני הרצליה ורמת השרון. אבל נראה שאפילו השכנים המיוחסים, יביטו מן הצד בקנאה בתכניות הפיתוח של הרובע החדש והמבטיח: תכניות הרובע העתידיות כוללות תמהיל חסר תקדים של שטחי מסחר ותעסוקה נרחבים, מרכזי תרבות, בילוי ופנאי, שבילי אופניים ועשרות דונמים של שטחי גינות ושטחים ירוקים, כשגולת הכותרת היא פארק ענק בשטח של 300 דונם ובמרכזו אגם מלאכותי שיוקם במרכז הרובע. תוסיפו לזה את כל היתרונות הקיימים של צפון תל אביב: מוסדות החינוך, הקרבה לאוניברסיטת תל אביב, האוכלוסייה האיכותית, חוף הים והטיילת הסמוכים, וקיבלתם את אחד הלוקיישנים הנחשקים בישראל.

הזדמנות היסטורית

כולנו מכירים את הסיפורים מעוררי הקנאה, על משקיעים שהשכילו לרכוש לפני כמה עשורים דירות בתל אביב, ונהנו מתשואה של מאות אחוזים…

גבירותיי ורבותיי, אנו שמחים לבשר לכם שההיסטוריה חוזרת! חברת SHVIRO מעניקה לכם את ההזדמנות נדירה להבטיח לעצמכם כבר היום, מקום ברובע התל אביבי של המחר, ומעמידה לרשותכם את המגרשים האטרקטיביים ביותר ברובע, במיקומים המבוקשים ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר.

בימים אלה ממש, ניתנת לכם הזדמנות השקעה נדירה ביותר בעתודות הקרקע האחרונות של גוש דן השקעות החל מ- 1,200,000 ₪ (שווי הקרקע העתידית מעל 2,500,000 ₪).

אם לוקחים בחשבון את העובדה ששוויה של דירה ממוצעת בשכונת רמת אביב ג' הסמוכה, הוא 5.5 מיליון ₪, אפשר להגיע למסקנה אחת בלבד: מדובר בהשקעת הנדל"ן האטרקטיבית בישראל.

SHVIRO – בונים על בטוח

חברת SHVIRO מתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ן למשקיעים במיקומים האסטרטגיים ובעלי פוטנציאל השבחה גבוה ביותר. בזכות פועלה, מקצוענותה והישגיה, החברה זכתה בחותם האמינות של דן אנד ברדסטריט! חותם זה מהווה אות אמון אשר ניתן אך ורק לחברות הנבחרות בתהליך קפדני ומחמיר, ע"פי קריטריונים מחמירים, ביניהם וותק החברה, העדר תביעות משפטיות, מוסר תשלומים גבוה, העדר תלונות מצד ספקים ועוד. כשאתם בוחרים לרכוש נכס.

לפרטים נוספים ויצירת קשר

גילוי נאות: התכנים שבאתר אינם מהווים ייעוץ משפטי ו/או כלכלי ו/או ייעוץ השקעות או אחר ואינם מובאים כתחליף לקבלת ייעוץ מעורך דין ו/או רו"ח ו/או ייעוץ מקצועי אחר והם מהווים מידע כללי בלבד ואין להסתמך עליהם בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים באתר זה הנה על אחריות המשתמש בלבד והח"מ אינו אחראי בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה. מטרת התכנים המופיעים באתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד בטרם הם פונים לבחון שווקים והזדמנויות עסקיות והם מבטאים את דעתו האישית בלבד של הח"מ.

פרויקט פי גלילות

בשנים האחרונות לא ניתן למצוא קרקעות פנויות באיזור גוש דן ומחסור זה לא מאפשר בניה חדשה באיזור המרכז, למרות הביקוש הרב לקרקעות באיזור. פינוייה של חוות הגז בפי גלילות,יצרה הזדמנות מצוינת לפיתוח מתחם מגורי יוקרה והיי טק מהנחשקים בישראל ומהווה את אחת מעתודות הקרקע האחרונות בגבול בין הרצליה לצפון תל אביב.

פרויקט המגורים בחדרה

יש שיגידו שלא הרבה השתנה בשנים האחרונות בתחום הנדל"ן, אך לאט לאט רואים שינויים מבורכים, כמו פרויקט "רובע הים" שפותח חלון הזדמנויות ייחודי בשוק ומאפשר לאנשים שרוצים לרכוש דירה לים הים, לעשות זאת ובמחיר שפוי. חלון ההזדמנויות שנפתח מושך אליו כמובן גם את המשקיעים שמבינים את פוטנציאל ההשקעה המאפשר לרכוש זכות לדירה ליד הים במיקום הנחשב ל-פריים לוקיישן ובמחירים שעד היום היו רק בגדר פנטזיה בישראל!

מדוע לא כדאי להשקיע בקרקע חקלאית?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעוניינים להשקיע את כספם באפיקים שונים ולא יודעים היכן הכי כדאי,רבים מצאו את האלטרנטיבה להשקעה ומשקיעים בקרקעות חקלאיות.

דילוג לתוכן